Zgłoszenia do pozwów grupowych

Szanowni Państwo,

uprzejmie prosimy, aby zgłoszenia do pozwu grupowego o klauzule indeksacyjne i wszelkie zapytania związane z tym pozwem kierować na adres e-mail: pozewgrupowymillennium@dt.com.pl

Pozew grupowy o klauzule indeksacyjne został złożony w Sądzie Okręgowym w Warszawie w dniu 13 czerwca 2014 r. Nadal przyjmowane są zgłoszenia do Grupy.

O pozwie grupowym dotyczącym klauzul indeksacyjnych mogą Państwo przeczytać między innymi:

  • w dzienniku Rzeczpospolita:

link: W obronie frankowiczów.

  • na portalu onet.pl, gdzie ukazał się wywiad z Panem Piotrem Walaszczykiem, jednym z głównych inicjatorów pozwu grupowego przeciwko Bankowi Millennium S.A., twórcą prywatnego bloga: http://millennium.arkis.pl/.

link: Bank nie może być nietykalny.

  • na portalu bankier.pl:

link: O co walczą frankowcy.

Szczegółowe informacje dla Członków Grupy dostępne są na zamkniętym forum internetowym:

Forum Pozwów Grupowych Millennium

 

________________________________________________________________________________________________________

Zgłoszenia do pozwu grupowego o ubezpieczenie niskiego wkładu własnego przyjmujemy również pod adresem e-mail: pozewgrupowymillennium@dt.com.pl

Zgłoszenia do Grupy są nadal przyjmowane. Kolejni Kredytobiorcy zostaną dołączeni do akt sprawy już po złożeniu pozwu. Komplet dokumentów zawierających niezbędne do dokonania zgłoszenia informacje znajdą Państwo w zakładkach:

UNWW- tryb przyjmowania zgłoszeń

Pozew Grupowy UNWW- dokumenty do pobrania

Z uwagi na wydłużony czas uzyskiwania przez Kredytobiorców niezbędnej dokumentacji z archiwum banku oraz konieczność zebrania niezbędnej kwoty depozytu na koszty sądowe nastąpiły przesunięcia w harmonogramie działań zaprezentowanym w załączniku do umowy zlecenia.

Szczegółowe informacje dla Członków Grupy dostępne są na zamkniętym forum internetowym:

Forum Pozwów Grupowych Millennium

____________________________________________________________________________________________________

Bardzo prosimy o kierowanie zgłoszeń wyłącznie na adres e-mail podany wyżej i wskazywanie w tytule wiadomości lub w treści maila, do którego z pozwów chcieliby Państwo się dołączyć.